top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах

Магістрантка спеціальності 101 «Екологія» ОПП «Екологія, екоменеджмент та екоаудит» Євгенія Федоришина (Омельченко) у лютому 2024 року пройшла навчання на онлайн курсі «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» (ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe») та успішно склала фінальне творче завдання. Обсяг курсу становив 5 кредитів ЄКТС (150 год).
Враження Євгенії від навчання: «Дуже дякую за можливість долучитися до курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель». Для мене це був цікавий та корисний досвід, який надав комплексне розуміння принципів академічної доброчесності не тільки зі сторони студента, а і викладача; інноваційних методів навчання та розвитку наукових досліджень у європейському контексті.
Поєднання теоретичних знань з практичними навичками, успішними та сучасними кейсами, дуже допомагає зрозуміти та дотримуватися принципів академічної доброчесності, сприяючи підвищенню якості освіти і науки. Дуже дякую організатором та доповідачам даного курсу, які допомагають та надихають молоде покоління підвищувати свій рівень обізнаності щодо доброчесності та дотримуватися високих її стандартів в європейському освітньому і науковому просторах».

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page