top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Верифікація викидів парникових газів. Нові можливості для кафедри.

За підтримки Світового банку в рамках проекту «Партнерство заради ринкової готовності» (PMR Ukraine) 24-26 липня та 11-13 вересня 2018 року консорціумом організацій VERICO SCE (Німеччина), TÜV NORD CERT GmbH (Німеччина), FutureCamp Climate GmbH (Німеччина) та ТОВ «Технічні та управлінські послуги» (TMS Украина) року було проведено навчання з верифікації та акредитації щодо викидів парникових газів.

Запровадження системи моніторингу, звітності і верифікації (МЗВ) викидів парникових газів передбачено Планом заходів з виконання Концепції реалізації державної політики України у сфері зміни клімату на період до 2030 року та є одним із зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС і вимогою Паризької кліматичної угоди. Відповідно, знання та навички у сфері верифікації та акредитації парникових газів відкривають перед нами нові горизонти та можливості брати участь у розбудові системи МЗВ в Україні.

Викладачі кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету харчових технологій доценти Оксана Ничик та Оксана Салавор пройшли


навчання, програма якого складалась з теоретичного курсу, практичних вправ, колективних та індивідуальних консультацій та екзаменаційного іспиту (всього 48 годин).

Основна мета даного тренінгу – це підвищення кваліфікації майбутніх викладачів (тренерів) для підготовки професійних аудиторів з верифікації та акредитації парникових газів. Заняття проводила команда міжнародних експертів компаній Verico SCE, FutureCamp Climate GmbH та TÜV Nord Cert GmbH. Програма навчання включала опрацьовування Постанови з моніторингу та звітності (ПМЗ), а також відповідних нормативно-правових актів з акредитації та верифікації, необхідних для системи МЗВ в Україні. Крім того були охоплені всі сфери компетенції, необхідні для моніторингу та верифікації парникових газів за всіма галузями промисловості.

Дякуємо міжнародним експертам та організаторам за продуктивну співпрацю!

31 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page