top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Вивчаємо харчові та природоохоронні технології на Carlsberg Ukraine

Сьогодні студенти бакалаврату ОПП "Екологія та екоменеджмент" та магістранти ОПП "Екологія, екоменеджмент та екоаудит" разом із викладачами Оксаною Салавор та Наталією Бублієнко відвідали підприємство, яке реально нас вразило рівнем технологічності а, головне, екологічності. Це Київський пивоварний завод (Carlsberg Ukraine).

Перше, що ми побачили - це слоган підприємства: Разом до нуля. Нуль вуглецевого сліду, Нуль втрат води, Нуль безвідповідального споживання, Нуль відходів упаковки, Нуль сліду від сільськогосподарської діяльності.Вражаючі цехи: суцільна нержавійка, сучасне обладнання, автоматизація і контроль процесів, чистота.
Співробітники, які живуть своєю справою і з захопленням розкривають нам секрети пивоваріння.А те, що на заводі є метантенк, який переробляє стоки і відходи виробництва в біогаз, - то просто вау. Адже якраз напередодні ми теоретично знайомились із такими технологіями, а тут дізнаємось, як усе це реалізовано на практиці.Турбота про здоров'я і життя співробітників та відвідувачів, забезпечення гігієнічних вимог до технологічного процесу - взагалі на неймовірній висоті. Задля дотримання усіх вимог щодо безпеки та гігієни нам не лише видали спецодяг, спецвзуття, спеціальні захисні каскетки, але й попросили зняти всі прикраси, одягнути перчатки тим, хто має манікюр, і "наборідники" деяким хлопцям)
Рівень зацікавленості заводом у студентів підтверджувався просто потоком запитань, серед яких і такі: чи можна до вас влаштовуватись на роботу, чи можна у вас проходити практику)

Щиро дякуємо панні Анні Антиповій за пізнавальну лекцію про виробництво хмільного напою і чудову екскурсію цехами підприємства! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю із Carlsberg Ukraine.4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page