top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Викладачі кафедри взяли участь у обговоренні проблемних питань

Наприкінці грудня за підтримки науково-виробничого журналу «Охорона праці» відбувся онлайн-форум «Безпека праці та здоров'я на роботі – 2020. Ризикоорієнтована система управління охороною праці: держава, підприємство, фахівці з охорони праці» у якому прийняли участь викладачі кафедри екологічної безпеки та охорони праці.Протягом двох днів учасники форуму мали можливість поспілкуватися з українськими та європейськими фахівцями в сфері безпеки та гігієни праці та обговорити наступні актуальні питання:

• управління ризиками: радикальні зміни в реалізації державної політики у сфері безпеки праці та здоров’я на роботі;

• міжнародний досвід створення ризикоорієнтованих систем управління охороною праці, упровадження міжнародних стандартів ISO 45001 та OHSAS 18001 у Білорусі, Фінляндії, Литві, Польщі, Португалії;

• практика планування, встановлення ключових показників ефективності та впровадження керування ризиками в СУОП на вітчизняних підприємствах;

• формування ризикоорієнтованого мислення фахівців з охорони праці та працівників;

• розвиток нових компетенцій і навичок у фахівців з охорони праці;

• організація навчання для працівників, фахівців з охорони праці, керівників підприємств.
Викладачі кафедри залучилися до обговорення провідної теми форуму - навчання фахівців з охорони праці методикам оцінки ризиків та іншим сучасним працеохоронним інстументам. Також жвава дискусія відбулась під час обговорення проєкту Закону «Про безпеку та здоров’я на роботі». Новий законопроєкт передбачає осучаснення нормативно-правової бази з охорони праці з урахуванням ризикоорієнтованих підходів на яких ґрунтуються європейські директиви з питань безпеки та здоров’я на роботі.

Грудневий форум пройшов на високому організаційному й науковому рівні та зібрав рекордну кількість учасників - понад 250 осіб, що підтверджує підвищений суспільний інтерес до вирішення проблемних питань щодо безпеки та здоров’я працівників.

21 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page