top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Викладач кафедри як член журі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності"

Щороку наприкінці квітня, з метою захисту прав, збереження життя і здоров’я працівників і сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі Міжнародна організація праці запровадила Всесвітній день охорони праці. Тому символічно, що саме олімпіади з навчальних дисциплін «Онови охорони праці» та «Безпека життєдіяльності» проводяться саме у рамках святкування цього міжнародного свята.

Протягом 5 днів на базі кафедри промислової безпеки та охорони праці Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності».Свої знання й уміння продемонстрували 122 студенти та курсанти із 52 закладів вищої освіти України. Під час першого туру учасники виконували 70 тестових завдань, розв’язували дві задачі та логічний кросворд. У другому турі виконували дві ситуаційні задачі: реанімаційні заходи і надання домедичної допомоги при порушенні основних життєвих функцій організму та травмах аби продемонструвати рівень своїх теоретичних знань і практичних навичок.

У змаганні брали участь також студенти нашого університету  факультету готельно-ресторанного та  туристичного бізнесу Наталія Паскал і Катерина Лакома і студент факультет автоматизації і комп'ютерних систем Андрій Орищич. А доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Романенко працювала у складі журі.Залежно від специфіки ЗВО учасників розподілили на групи, в кожній із яких були визначені дипломанти першого, другого й третього ступенів. Наші студенти, здобуваючи певний досвід, активно проявляли свої здібності, з великою цікавістю розв'язували надані їм завдання та показали високий рівень знань, за що були нагороджені грамотами. Окремою подякою за високий рівень підготовки учасників Олімпіади були нагороджені доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова та Наталія Романенко.
У рамках Олімпіади відбулася пізнавальна екскурсія територією Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, учасники оглянули Навчальну пожежну-рятувальну частину, мали можливість ознайомитись із особливостями процесу організації гасіння пожеж. Також всі бажаючи мали можливість познайомитися з історичними місцями найчарівнішого міста Лева. Дякуємо організаторам за проведення даного заходу на високому рівні, за щиру атмосферу і гостинність!

24 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page