top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Впроваджуємо в навчальний процес міжнародні норми і правову базу ЄС

Міжнародна організація праці (МОП) – спеціалізована установа Організації Об'єднаних націй (ООН), що була заснована у 1919 році урядами різних країн для підтримки міжнародного співробітництва у справі забезпечення миру в усьому світі й зменшення соціальної несправедливості за рахунок поліпшення умов праці.

У листопаді 2019 року МОП та Представництво Європейського Союзу (ЄС) в Україні презентували проект ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Основна мета проекту – сприяння безпечній, здоровій та задекларованій праці в Україні. Його очікуваним результатом, у близькій перспективі, є покращення дотримання Україною основних міжнародних і європейських норм із безпеки і здоров’я на роботі та трудових відносин.


В рамках проекту «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проходив літній навчальний марафон, який складався з 7 модулів на важливі теми: безпека і здоров’я на роботі; трудові відносини; інспекція праці; незадекларована праця; обов'язки роботодавця по створенню безпечних умов праці; праця в умовах дистанційного режиму роботи або неповного робочого дня.

У цих тренінгах прийняла участь доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова, яка успішно склала екзамен з усіх 7 модулів та за результатами н

авчання отримала сертифікат.

Під час тренінгу було презентовано директиви, конвенції, технічні поради й настанови щодо шляхів ефективнішого узгодження української правової бази з міжнародними та європейськими трудовими нормами і передовою практикою ЄС. Дані матеріали дозволять якісно проводити навчання зі здобувачами освіти і впроваджувати у навчальний процес міжнародні норми і правову базу ЄС з питань безпеки та гігієни праці

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page