top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Вільна людина та, яка має можливість обирати самостійно

Усе літо я чекав того, як переступлю поріг альма-матер та почну робити щось корисне для себе та суспільства. Нестерпними мені видавалися останні дні очікування перед першим днем знайомства з університетом. І все-таки вони були були не даремними. Зовсім інша атмосфера: декан та заступники завжди готові допомогти, чудові викладачі, які сприймають тебе за дорослу людину і гарно викладають матеріал.Університет – місце, в якому людина проявляє всі свої приховані резерви й починає самореалізацію. Для цього я обрав вищий навчальний заклад, який, на мою думку, мав і має для цього все необхідне. Це – Національний університет харчових технологій. Те, що я побачив, коли прийшов сюди вперше – величезна та охайна територія університету, і головне - чудова бібліотека на території закладу, в якій можна знайти все необхідне для навчання. Також дуже зручним є те, що всі корпуси знаходяться в одному місці, а пересуватися між ними можна як через внутрішній двір, так і за допомогою спеціальних переходів (особливо актуально в дні негоди).


Думаю, що варто звернути увагу на предмети, які стосуются саме моєї професії. І на щастя, вони всі важливі для мене як майбутнього еколога. Я розумію значення кожного з них і на парах мені хочеться дізнаватися більше. Найголовніше моє враження – відчуття свободи, незалежності, усвідомлення зробленого вибору. Я сам обрав університет. Саме мені потрібні знання для подальшої самореалізації та розвитку. Я керую своїм життям, а університет спрямовує мене в потрібне та правильне русло.Ну і наостанок, чому я обрав НУХТ?


Дуже легко відповісти на це питання. Я хочу стати екологом, професіоналом своєї справи, і вважаю, що саме завдяки НУХТу я зможу здобути всі необхідні знання. Також велику роль у виборі університету зіграла порада: студентка групи БТ-2-2 Бородуля Ганна радила НУХТ як один з найкращих, найпрестижніших університетів з прекрасним викладацьким складом та науковою базою, за що я дуже вдячний їй.


Іщенко Володимир, ЕК-1-5

6 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page