top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Гостьова лекція від фахівця з водоочищення

Здобувачі-екологи на запрошення колег з кафедри технології цукру та підготовки води були слухачами гостьової лекції від директора ТОВ «МЕГАФЛОУ» Романа Кирика. ТОВ «МЕГАФЛОУ» – провідна виробнича компанія на ринку водоочисного інжинірингу. Компанія пропонує найбільш енергоефективні рішення для очищення води та захисту навколишнього середовища в галузі енергетики, металургійної, хімічної та газо-нафтопереробної промисловостей, муніципального водопостачання, харчових та лікеро-горілчаних виробництв, сільського господарства, медицини та фармацевтики.


       Наші здобувавачі-магістри ОПП «Екологія, екоменеджмент та аудит» та бакалаври 3 курсу ОПП «Екологія та екоменеджмент» отримали нові знання, корисний досвід та навіть запрошення для магістрів розглянути можливості майбутнього працевлаштування у компанії "МЕГАФЛОУ". Роман Кирик зрозуміло та просто розповів про мембранні технології, дискову та сітчасту фільтрацію для отримання води заданої якості, сучасне обладнання для водопідготовки, яке компанія виробляє як самостійно, так і у співпраці з іноземними

партнерами.
      Дякуємо кафедрі технології цукру та підготовки води та особисто директору ТОВ "МЕГАФЛОУ" Роману Кирику за можливість долучитися до пізнавальної лекції!

6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page