top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

День відкритих дверей на кафедрі

Кафедра екологічної безпеки та охорони праці 30 листопада 2019 року традиційно зустрічала гостей Дня відкритих дверей НУХТ. Був підготовлений презентаційний стенд, а також – пізнавальний майстер-клас «Екологія атмосфери».Майбутні здобувачі вищої освіти поспілкувалися з викладачами та студентами кафедри: дізналися про спеціальність 101 «Екологія», про переваги отримання екологічної освіти в НУХТ порівняно з іншими вишами, про бакалаврську освітню програму «Екологія та екоменеджмент»; про магістерські програми, зокрема – в межах програм Євросоюзу Жана Моне, перспективи працевлаштування майбутніх екоменеджерів й аудиторів. Від наших студентів гості довідались про особливості навчання, студентське наукове життя і дозвілля.Доцент Андрій Котинський та лаборанти кафедри – студенти-старшокурсниці Валерія Ясінська, Валерія Мостова і Оксана Прибитько – провели в межах майстер-класу цікаві досліди з визначення забруднюючих речовин атмосферного повітря Землі та їх вибухонебезпечних властивостей.
Гості – учні шкіл м. Києва і студенти коледжів Славутича і Сміли – власноруч долучилися до проведення дослідів та отримали новий досвід і об’єктивне враження про особливості навчання на кафедрі. Відчули себе студентами на один день. Досліди так усіх захопили, що навіть батьки були зацікавлені і фільмували досліди на свої девайси.Відвідувачі заходу були забезпечені рекламно-інформаційними матеріа­лами для додаткової обізнаності й мотивації.

Кафедра екологічної безпеки та охорони праці НУХТ очікує побачити сьогоднішніх гостей серед наших вступників 2020-2021 н.р.

12 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page