top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Екологічний батл

Командний дух заповнив аудиторію, очі виблискують спортивним азартом, напруга зростає, інтелектуальна гра розпочалась – це про наш брейн ринг, такий собі "батл екологів".

Група екологів Ек-4-3 розділилася на дві команди і розпочала чесну боротьбу за визнання найрозумніших з дисципліни «Екологія харчових виробництв». Всі студенти добровільно відклали подалі телефони, що, напевно, не вдавалось зробити жодному викладачу на контрольній роботі.

Кожен особисто заздалегідь складав запитання для брейн-рингу, потім команда колективно відбирала найскладніші, «з хитринкою», на які суперники не змогли б відповісти без попереднього опрацювання навчального курсу.

Очікування не завжди співпадали з реальністю, а саме практика показала, що студенти, які перескладали дисципліну, іноді навіть краще засвоюють матеріал.

Такий формат занять дозволяє повніше опрацювати навчальний матеріал, відчути командний дух, відповідальність за своїх одногрупників, спортивний азарт, весь спектр емоцій від радості перемоги до розчарування поразки. Крім того, переможці отримують додаткові бали з дисципліни «Екологія харчових виробництв», що також гарно стимулює інтелектуальну діяльність.

Поки одна команда святкує заслужену перемогу, інша чекає на матч-реванш. І знову всі готуються та повторюють пройдений матеріал, а його немало, адже дисципліна викладається 2 семестри.

На завершення всі – і переможці, і переможені, і суддя змагань в особі доцента кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксани Салавор зійшлися на думці, що такий формат інтелектуальної гри і водночас навчання дуже цікавий, попрацювали продуктивно, злагоджено та емоційно. З нетерпінням чекаємо продовження!


48 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page