top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Екскурсія до геологічного музею

Наприкінці жовтня студенти другого курсу разом з наставником В"ячеславом Харченком відвідали геологічний музей Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Екскурсія розпочалася з опису Землі, нам дуже детально і доступно розповіли про процеси і склад нашої планети. А щоб краще уявити цю картину – нам показали велику кількість земних порід. Їхня кількість і різноманіття вражає!
Продовжилася екскурсія в іншому залі. Він наповнений багатою колекією різноманітними мінералів. Екскурсовод – директор музею професор Антон Вікторович Нестеровський – спершу подав загальну інформацію про мінерали, а потім розповідь перейшла на конкретні зразки. Нашу увагу зосередили на галоїдах, карбонатах, цікавих фактах про діаманти, перлини, бурштин.Найбільшу увагу привертає зал палеонтології. Унікальний зразок – величезний скелет мамонта. Його розміри просто вражають! Рештки було знайдено на території Голосіївської площі, і збереглися вони найкращим чином. Це – чи не єдиний у світі скелет мамонта від єдиної особини. Тож, на власні очі можна побачити кістяк тварини, яка вимерла понад 10 тисяч років тому. На території Києва тоді була тундра.Підчас екскурсії студенти отримали багато корисної і цікавої інформації. Такі знання в подальшому допоможуть їм краще засвоїти навчальний матеріал із курсу «Гідрології та геології».

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page