top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Етика ділового спілкування: не все так просто!


Уміння спілкуватися з оточуючими - одне з важливих вмінь, які необхідні для реалізації людини у суспільстві .Саме цю важливу тезу було обговорено на майстер - класі

ж в якому прийняли участь студенти-екологи факультету. Провела його тренер Старікова Юлія в рамках серії вебінарів від корпрації Артеріум для студентів факультету БТЕК. Етика ділового спілкування - це важлива тема для кожного майбутнього спеціаліста, засвоєння якої є основою для подальшої самореалізації. Тренер розповіла про комунікацію як процес, про те, як правильно спілкуватись в мережі та як бути на висоті в очах співрозмовника. Дякуємо Старіковій Юлії за майстер - клас (Вікторія Костюк, Марія Клюєва, ЕА-1-4М).


Етика ділового спілкування у наш час є одним з основних інструментів повсякденного життя, адже саме їй ми приділяємо багато уваги під час навчання, на роботі та в повсякденному житті. Майстер-клас «Етика ділового спілкування» підняв не тільки питання самого спілкування, а й об'єднав усі попередні вебінари з питань комунікакації з людьми, конфліктами між ними, подачі та сприймання інформації загалом. З Юлією Старіковою було розібрано на життєвих прикладах студентів, які саме проблеми комунікації найчастіше відбуваються в житті, ємоції, що впливають на наші комунікації, усі обмінялися інформацією, щодо думок, що таке етика та етикет, та в чому їх розбіжності. Одну з головних та важливих тем було піднято: «Що таке фундаментальна помилка атрибуції?». А дійсно, що це?) Майстер-клас був закріплених цілим рядом лайфхаків щодо комунікацій, етики ділового спілкування, та просто життєвих ситуацій (Аліна Ковтун, ЕК-4-4).Тема майстер-класу «Ектика ділового спілкування» була розкрита досить широко. Мені сподобалось, що все було пояснене простими, зрозумілими словами. Також сподобалось, шо це була не просто лекція, а саме спілкування з учасниками, і були обговорені проблеми, про які ми запитували та нас цікавили (Валерія Ясінська, ЕК-4-4)Сьогоднішній вебінар, який проводила Юлія Старікова був присвячений «Етиці ділового спілкування». Ми чітко розібрали поняття етики та етикету, спільні риси і відмінність між цими поняттями. Також розглянули що таке комунікація і її роль у переговорах, манери поведінки з різними групами людей. Тренер розповіла багато цікавих речей, які звісно допоможуть у майбутньому (Вікторія Іллюша, ЕК-3-3)Я прослухала лекцію на тему Етика ділового спілкування від Юлії Старікової.Інформаціч подана зрозуміло та лаконічно.Юлія все дуже зрозуміло пояснила,та відповіла на хвилюючі мене питання. Мені дуже сподобалася ця лекція, оскільки я запам'ятала для себе багато корисного.Буду з нетерпінням чекати ще (Альона Василенко, ЕК-2-4)

47 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page