top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Завершення переддипломної практики наших магістрантів

Незважаючи на складні умови, коли ворог намагається затягнути енергетичний зашморг, магістри спеціальностей «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» пройшли та успішно захистили переддипломну практику. Цього року, окрім традиційних, додались нові бази практики.


Наприклад, Інститут загальної енергетики. Це новий, сучасний науково-дослідний інститут, з багатьма цікавими напрямами вивчення в енергетиці. Саме питання енергетики наразі набуває стратегічного значення.

Оксана Гукалюк та Руслана Захарова проходили переддипломну практику в Інституті сорбції та проблем ендоекології НАН України. Магістрантки отримали можливість отримати практичні навички у відділі сорбції та тонкого неорганічного синтезу в лабораторії екологічної хімії. Ця лабораторія займається вивченням закономірностей процесів очищення поверхневих і підземних вод, забруднених сполуками важких металів та радіонуклідами з використанням композиційних сорбентів на основі шаруватих силікатів. Всі навички, отриманні під час проходження практики стануть базою для підготовки магістерських робіт.

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page