top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

За крафтовими виробництвами майбутнє харчової промисловості України

Сьогодні студенти бакалаврату ОПП «Екологія та екоменеджмент» разом з викладачем Оксаною Салавор мали можливість відвідати крафтову пивоварню «Varvar Brew». Це була дуже цікава та пізнавальна екскурсія, адже на пивоварні з першої хвилини перебування відчувається грунтовний та ретельний підхід до всіх деталей – від технології та обладнання до маркетингу.
         Крафтова пивоварня «Varvar Brew» почала варити пиво у 2015 році. Виробництво було організоване на місці колишньої лісопилки (звідси і назва пивбару на території пивоварні), використовували обладнання, яке було самостійно спроектоване, виготовлене на замовлення та зібране вручну. З того часу пивоварня виросла, виросли її потужності та технологічний рівень. Зараз «Varvar Brew» є сучасним крафтовим виробницвом, використовує сировину та матеріали, що відповідають міжнародним стандартам, а нова хай-тек броварня досі навіть самим пивоварам схожа на центр управління космічними польотами.

Зараз основна лінійка продукції пивоварні «Varvar Brew» складається з 16 найменувань, також броварня варить лімітовані та експериментальні сорти пива. Всього тут вже було зварено понад 250 сортів пива для найвибагливіших поціновувачів цього напою.

        
Дякуємо команді крафтової пивоварня «Varvar Brew» за гостинність, а особисто пані Олені – за професійний екскурсійний супровід!

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page