top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Конфлікт? Відмінно! Давайте розбиратися!Конфлікти дуже часто мають руйнуючу властивість в нашому з вами повсякденному житті, через нерозуміння сторін і емоцій, які провокують ці сами конфлікти. Так що ж таке конфлікт? Саме це перше питання було обговорено на майстер класі з Тетяною Ковтонюк і учасниками вебінару. Дуже багато питань на тему "Що робити з конфліктом?", "Які бувають конфлікти?", "Інструменти якими ми можемо скористуватися" дало велике розуміння, чому ми так часто з них не виходимо або не хочемо їх розуміти. Дуже багато хто стикається з погрозами, негативною оцінкою, критикою, звинуваченнями, глузуванням, знущанням, сарказмом, але мало хто переходить до активних дій і рішень в таких ситуаціях, що приводять до повного або часткового вирішення конфлікту. Навіщо нам це потрібно? Що б знайти ту саму золоту середину взаємин з іншими людьми і не втрачати такі важливі і міцні зв'язки в нашому житті в комунікації з людьми. Займатися своїм емоційним інтелектом і вирішеннями конфлікту величезна важка праця, але це саме та ціна яка дається нам за якість нашого спокійного щасливого життя та життя наших близьких. Подібні майстер-класи розкривають нам очі на речі про які ми так часто забуваємо, і дають нам нові відповіді на давно цікавлячі нас питання. І величезне спасибі Тетяні Ковтонюк за приділений нам час) Це було прекрасно! (Аліна Ковтун, ЕК-4-4)Тетяна Ковтонюк - чудовий та досвідчений тренер, яка провела доволі пізнавальний вебінар. Вона зрозуміло та чітко донесла, що таке конфлікт, причини виникнення конфлікту, та як його уникнути.

Я дякую Тетяні за проведену пряму трансляцію та з радістю прослухаю ще один вербінар (Станіслав Усенко, ЕК 2-4)


Сьогодні я взяла участь в майстер-класі «Конфлікт»

Дізналася багато цікавого для себе , особливо про те, які емоції ми відчуваємо під час конфлікту, зрозуміла суть цього слова більш детальніше.Також було цікаво те,що конфлікт це добре. Завжди думала,що він несе лише один негатив,але це не так.Завдяки цьому ми можемо відкривати нові можливості для себе,змушуємо людей спілкуватися в більш активній формі, дивимося на проблеми з іншої сторони та намагаємося вирішити її. Думаю,що студенти надалі будуть правильно вирішувати свої конфлікти.

Дуже задоволена тим,що в нас є можливість бути присутніми на таких майстер-класах,адже зараз це так важливо під час карантину (Іванна Отрода, ЕК-2-4)Прослухавши вебінар Тетяни Ковтонюк " Конфлікт? Відмінно! Давайте розбиратися! " особисто для себе я дізналася багато цікавої та корисної інформації. Найбільше мені сподобався алгоритм уникнення конфліктів. Дякую за таку чудову нагоду відвідання вебінару (Руслана Захарова, ЕК-3-3)


Конфлікти допомагають знайти компроміс між двома, або наштовхнути нас на рішення проблем. Тому в деяких випадках це навіть корисно для спілкування та відносин між людьми. Погано коли людина не може зупинитись під час конфлікту (Аліна Ковальчук, ЕК-4-4)

Чудово, що в такий нелегкий для нас час, ми маємо можливість під час дистанційного навчання відвідувати цікаві вебінари. Вони допомагають нам самовдосконалюватись, вчать моделюванню життєвих ситуацій та спонукають до рішення різних проблем сьогодення.

Тема"Що таке конфлікт" була неймовірно цікаво подана сьогодні Тетяною Ковтонюк. Насичена, доступна для сприйняття зустріч!

Упевнена,що здобуті знання стануть багатим досвідом у подальшому житті (Валерія Мостова, ЕК-4-4)
17 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page