top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Ласкаво просимо, першокурсники 2023

Першого вересня Факультет біотехнології та екологічного контролю НУХТ і Кафедра екології та екоменеджменту НУХТ, зокрема, радо відкрили двері для першокурсників-екологів, які безперечно зроблять цей світ кращим.Своїми враженнями про перший день в стінах університету поділились:

- Тихенко Світлана

Мій перший день в НУХТ пройшов насичено, чесно кажучи, аж ноги відвалюються. Навіть встигла посидіти в кріслі декана( до речі, дуже комфортне крісло)Університет великий, має красиву актову залу, має історію свого буття та гарне розміщення в самому серці КиєваЯ споглядала виступи старшокурсників та можу сказати, що навчаються тут талановиті люди ! Я думаю,що мій факультет БТЕК приготував мені багато цікавого та нового. За мої 17 років мені ще не доводилось бути студенткою, тому хвилююсь, але я знаю, що я впораюсь!


- Онофрієнко Павло

Перший день в НУХТі став початком мого навчання та нової глави у моєму житті. День, який відкрив переді мною нескінченну кількість можливостей і викликів. Дуже запам'яталась перша зустріч з університетом: величезний кам'яний корпус оздоблений вивіскою з написом "НУХТ". Серце стукало від хвилювання, і я почувався дещо втраченим серед незнайомих облич і коридорів, які перепліталися один з одним. Але одразу ж відчувався дух навчання і можливостей, що чекали на мене тут. Нас провели у актову залу, в якій нам показали неперевершений виступ з участю студентів. Після виступу наші куратори зробили нам екскурсію по університету: багато поверхів, величезні коридори, у яких ніби нема кінця, неймовірні лабораторії. Але у всьому цьому нам завжди допомагали не загубитись, і завжди нагадували, що ми одна сім'я, якщо є питання – звертайтеся. Ця підтримка була важливою, особливо для тих із нас, хто був далеко від дому. Найбільше, можливо, мене вразило почуття приналежності до НУХТу. Я відчував себе частиною цієї великої спільноти, де всі мали спільну мету - навчання і розвиток. Мій перший день в НУХТі став своєрідним маяком надії на майбутнє. Він залишив враження, які мотивують мене розвиватися і досягати своїх цілей. Цей день стає стартовою лінією для мене на шляху до здобуття знань і досягнень у світі науки.


- Бадзюк Олена

Перший раз я була в НУХТі в 2014 році, коли моя старша сестра закінчувала навчання і я приїхала на її випуск, тоді я його запам'ятала, як величний та гарний університет, який захопив мене своєю естетикою, коли піднімалася головними сходами аж серце тремтіло, бо вперше була в такому місці. Прийшовши до нього вже вступати, я поглянула і саме таким він залишився. як і в спогадах мого дитинства. Коли підійшла до університету, мене накрила хвиля занепокоєності, так як було багато людей з цим відчуттям і воно передавалося по ланцюжку але мій перший день прийшов чудово, я познайомилася з університетом ближче, з досвідченими викладачами, які справили на мене враження своїми гарними побажаннями та відчуттям, що тут тобі справді допоможуть та підтримають, одногрупниками з якими проведу цей чудовий період свого життя. Випускники зробили нам неймовірне шоу від якого я була у захваті, сучасні пісні та танці, жартівливі ведучі.Я дуже рада, що потрапила саме в цей університет. Дякую усім за цей день!


- Щур Анастасія

Нарешті я стала студенткою. Цей день запам'ятався великою кількістю емоцій, що переповнювали мене та інших новачків. Тож від імені першокурсників хочу поділитись враженнями.Як тільки ступаєш на територію університету, відразу відчуваєш, що опинився в особливому місці.Про університет можу говорити лише з посмішкою. Попри велику територію, незліченну кількість корпусів і студентів, почуваєшся у всьому цьому як вдома, ніби ти на своєму місці, ти частинка цього величезного організму.Загалом, я вважаю, що мій вибір університету був правильний, і на разі я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися творчо.


Все у вас вийде! Welcome on the board!

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page