top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Магістри на виставці КомунТех- 2023

Екологізація муніципального господарства та інфраструктури міста є однією зі сфер інтересів екологів. Нещодавно наші здобувачі-магістри освітньої програми «Екологія, екоменеджмент та екоаудит» разом з гаранткою ОПП Оксаною Салавор відвідали ХХ Міжнародну спеціалізовану виставку «КомунТех- 2023» і зараз діляться своїми враженнями.

Ірина Горбенко, здобувачка другого (магістерського) рівня за спеціальністю 101 "Екологія".

Дуже актуальним для наших міст є будівництво сміттєсортувальних комплексів, що дозволяє в подальшому переробляти пластик, скло чи органічні відходи та суттєво знизити негативний вплив на довкілля. ПрАТ "Барський машзавод" проектує та будує саме такі комплекси. На виставці було представлено макет сміттєсортувального комплексу даного виробника, що дуже наглядно та доступно характеризує технологію сортування, наявне обладнання та можливість будівництва такого комплексу навіть на обмеженій території.

Влад Тесля, здобувач-магістр першого курсу.Мою увагу на виставці привернув стенд польсько-українською компанії WICHLLACZ. Компанія має великий досвід у сфері виробництва промислових та побутових твердопаливних котлів тривалого горіння, парогенераторів, пальників тощо.
Також виробник пропонує котли для спалювання соломи, відходів деревини, кори, пелетів з сільськогосподарських чи промислових відходів, що дозволяє максимально ефективно їх утилізувати з отриманням енергії. WICHLLACZ не виготовляє природоохоронне обладнання для очищення газопилових викидів, але підбирає та встановлює обладнання інших виробників, що спеціалізуються в цій галузі, що забезпечує не лише високу енергоефективність, а й екологічність технологій компанії.
Євгенія Омельченко, здобувачка-магістр ОПП «Екологія, екоменеджмент та екоаудит».

Дуже цікава виставка, вкотре переконалися, що потенціал для екологізації муніципального господарства величезний. Мою увагу привернули напівпідземні контейнери SIS, які не тільки дозволяють зекономити на площі розміщення сміттєвих контейнерів та частоті вивезення зібраних відходів, а й мінімалізувати неприємні запахи.

Заглиблення контейнеру SIS для відходів у ґрунт забезпечує зниження температури, уповільнення життєдіяльності мікроорганізмів та швидкості розповсюдження запахів. Також окремі контейнери можна розділити на відсіки та адаптувати для сортування сміття. Такі сміттєві системи прості та безпечні у використанні, повністю герметичні, а напівпідземна конструкція (60 % обʼєму знаходиться під землею) звільняє площу для іншого використання. Матеріал контейнерів на 100% придатний до переробки та повторного використання. Дуже гарна ініціатива компанії Smart Innovation Systems для наших міст.

2 перегляди0 коментарів
bottom of page