top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Майстер-клас "Екологічна безпека води" для учнів гімназії "Потенціал"

Найефективніший спосіб залучення школярів до навчання у НУХТ – це проведення роз'яснювальної робити з детальним поясненням про умови підготовки до ЗНО, вступу, навчання та подальшого вибору напряму у навчанні.

Таку роботу було проведено для школярів 10-11 класів гімназії "Потенціал" м. Києва за участі підготовчого віддлення НУХТ. Доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова, Андрій Котинський та лаборанти Тетяна Фурман і Аліна Семенюк провели виїзний тренінг "Як вступити до НУХТ", розповіли про лекторії, олімпіади та тренінги, що проводяться на базі нашого університету. Для учнівської молоді та їх батьків

кафедрою ЕКОП було розроблено комплект агітаційного та рекламного матеріалу про умови вступу, про проведення олімпіад, про спеціальності факультету та майстер-класи кафедр факультету. Ця інформація була озвучена та продемонстрована під час зустрічі.

Школярам гімназії було приведено майстер-клас "Екологічна безпека води". Учасникам було цікаво самостійно проводити дослід і вони проявили ініціативу у зборі зразків дослідження, тому запропонували використовувати воду із шкільної їдальні, із водопровідної мережі та зразки води із бюветів міста Києва.

Після закінчення досліду майстер-класу кожен учасник отримав вичерпну інформацію на поставлені запитання стосовно проведеного досліду, викладачі кафедри докладно відповіли на всі питання абітурієнтів і розповіли їм про студентське наукове життя.

Бажаємо всім випускникам гімназії " Потенціал" в новому році стати студентами нашого університету.
45 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page