top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Моделюємо громадські слухання в процедурі ОВД

Навчання в грі, чи гра під час навчання? Однією із ключових стадій оцінки впливу на довкілля є громадське обговорення. Це важливо для виявлення, збору та врахування пропозицій громадськості до планованої діяльності і є важливим елементом процедури ОВД.
У рамках дисципліни "Управління екологічними ризиками" на практичних заняттях групою ЕК-4-4 було проведено громадське слухання у форматі ділової гри.
Свої ролі мали "представники бізнесу", який намагається реалізувати новий, прибутковий, але небезпечний для довкілля проект, "консалтингової організації", яка готує звіт з ОВД та безпосередньо "громади", яка після ретельного вивчення звіту має багато зауважень та запитань до запланованого проекту. Активне обговорення болючих питань, реальні пропозиції і способи їх реалізації показали, наскільки роль громади навіть у виконанні здобувачів, є важливим ланцюжком для потенційної екологізації бізнесу та під час підготовки майбутніх, готових до будь-яких викликів екоменеджерів.1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page