Завершилася Міжнародна Зимова Школа Жана Моне «Менеджмент Академічних Проєктів та Ефективна Комунікація-2025», що успішно працювала в університеті 15-17 січня 2025 року.
Захід відбувся за підтримки проєктів ProEU та EcoEurope програми Європейського Союзу Еразмус+, що реалізуються в нашому університеті, і був націлений на розвиток практичних навичок проєктного менеджменту з акцентом на менеджмент міжнародних проєктів та ефективну комунікацію для досягнення цілей проєктів.



Школа зібрала понад 500 зацікавлених колег з десятків університетів України. Зокрема, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Маріупольського державного університету, Сумського державного університету, Таврійського національного університету та багатьох-багатьох інших. Також до заходу долучилися представники місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.



Серед ключових спікерів, що ділилися своїми знаннями та досвідом і забезпечили потужну підтримку заходу, були: координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова та проєктний менеджер Національного Еразмус+ офісу Петро Крайнік, проректор з наукової роботи нашого університету Сергій Токарчук і начальниця відділу міжнародних зв’язків університету Ірина Воловик, менеджерка корпорації Артеріум Ольга Горбовцова, керівник Школи переконливих виступів Олександр Якименко, доцентка кафедри екології та екоменеджменту нашого університету Оксана Салавор, професорка кафедри екології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Олена Мітрясова та члени команд проєктів, в рамках яких відбувався захід – заступник директора з наукової роботи компанії Nomad Bioscience GmbH (Галле, Німеччина) Анатолій Гирич, деканка факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ Наталія Грегірчак, доцентка кафедри гігієни тварин та харчових продуктів Національного університету біоресурсів та природокористування України Марія Галабурда, головний спеціаліст відділу розвитку системи електронних реєстрів Мінцифри, доцент кафедри екології та екоменеджменту НУХТ Євгеній Шаповалов та завідувач кафедри екології та екоменеджменту НУХТ Ігор Якименко. Велику організаційну роботу щодо вдалого проведення заходу провела членкиня команди проєкту EcoEurope, доцентка кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Оксана Скроцька.



Активна участь слухачів Школи у дискусіях та їхні схвальні заключні відгуки підтвердили високу актуальність і ефективність заходу. За спільною думкою учасників заходу, мотивація, знання та практичні навички, які вони отримали під час Школи, будуть стимулювати їх до активної міжнародної академічної співпраці та активної комунікації з зацікавленими колегами.



Організатори щиро вдячні усім учасникам заходу, і спікерам, і слухачам Школи за активну участь і зацікавленість, Національному Еразмус+ офісу в Україні та керівництву університету за надійну підтримку, і, безумовно, Збройним силам України за надійний захист.


Comments