top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Співпраця з випускниками - працедавцями

Кафедра екологічної безпеки та охорони праці на чолі з завідувачкою Семеновою Оленою Іванівною турбується про працевлаштування своїх студентів.

Стейкхолдери кафедри часто пропонують цікаві вакансії працевлаштування та просять порекомендувати розумних та старанних студентів.

Так, в ПрАТ «Українська технологічна компанія» потрапили наша випускниця Пляха Катерина і магістрантка Ясінська Валерія. Катерина працює вже 2 роки технологом-проектантом і задоволена своєю професією. Валерія нещодавно пройшла успішно стажування і уже працює за спеціальністю. Українська технологічна компанія займається проектуванням та будівництвом нових та реконструкцією існуючих підприємств харчової, переробної, мікробіологічної та спиртової промисловості, біогазових електростанцій, біоетанольних заводів, ліній сушки та грануляції. А також конструюванням та виготовленням широкого ряду обладнання. Засновник та керівник Української технологічної компанії Лукашевич Євген Анатолійович є випускником нашого університету. Євген Анатолійович під час навчання демонстрував наполегливість та старанність у навчанні. Тому кафедра екологічної безпеки та охорони праці має велику надію, що наші студенти будуть і надалі показувати високі результати навчання та успішно влаштовуватися на роботу.14 переглядів0 коментарів

Kommentarer


bottom of page