top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

На старті - вже дипломовані магістри з технологій захисту навколишнього середовища

На кафедрі екології та збалансованого природокористування відбувся захист магістерських робіт студентів заочної форми навчання зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» спеціалізації «Екологічний контроль та аудит».

Екзаменаційну комісію очолила доцент кафедри біотехнології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету Людмила Решетняк, до складу комісії увійшли: завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування НУХТ Олена Семенова, професор Ігор Якименко, доценти Наталія Бублієнко та Оксана Салавор (секретар ЕК).

На розгляд комісії були представлені магістерські роботи, присвячені актуальним темам: «Екологічний аудит ТОВ «Супермаш», «Впровадження ДСТУ ISO/IEC 17025:2006», «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» в ДУ «Держгрунтохорона», «Екологічна модернізація ТОВ «Глобінський м’ясокомбінат», «Екологічний аудит Шевченківського району м. Києва», «Екологічна модернізація Червонослобідського спиртового заводу».

Майже всі студенти-заочники даної спеціальності працюють за фахом, тому магістерські кваліфікаційні роботи були виконані на високому рівні, екзаменаційна комісія отримала вичерпні відповіді на всі запитання, про що свідчать і високі оцінки магістрів.
3 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page