top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Останні дні практичної підготовки

Закінчується період дистанційного навчання для більшості студентів університету та час для проходження виробничої та переддипломної практик для четвертокурсників-екологів, завтра вже починаються аудиторні заняття. Тому на часі згадати про бази практик, на яких майбутні випускники-бакалаври мали змогу отримати неоціненний досвід перебуваючи безпосередньо на виробництвах.

Студентка 4 курсу Клюєва Марія (керівник доц. Котинський А. В.) як базу для виробничої та переддипломної практик обрала підприємство ТОВ "Кондитерська фабрика "Десна" (м. Носівка, Чернігівська обл.), яке спеціалізується на випуску печива, кексів, пряників, гріссіні, сушки та ін. На підприємстві Марія ознайомилась із основним виробництвом, допоміжними процесами, державними стандартами на сировину та готову продукцію, нормативними документами, природоохоронним обладнанням.


Тут дбають про безпеку сировини та продукції, адже продукція ТОВ «КФ «Десна» не тільки встигла завоювати любов національного споживача, а також здобула шанувальників за кордоном. На даний момент продукція підприємства представлена в Україні, Німеччині, Ізраїлю, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, Румунії та в інших країнах. Також набула практичних навичок організації природоохоронної діяльності, зібрала матеріали, потрібні для підготовки курсового і бакалаврського проектів, які будуть присвячені вирішенню екологічних проблем цього підприємства.

Гуляйко Денис проходив виробничу і переддипломну практику на ТОВ "Київський БКК" (керівник доцент Береза Л.В.). ТОВ "Київський БКК" є відомим виробником свіжих борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок. Десерти торгової марки БКК продаються у всіх національних торговельних мережах України, а саме: в «АТБ», «Ашан», «Billa», «Варус», «Велика Кишеня», «Metro», «Novus», «Сільпо», «Фора »,« Фуршет »,«Еко-маркет»,« Fozzy ».

Отже, маючи потужне виробництво, великий обсяг і асортимент продукції, виникають і екологічні проблеми. З вирішенням екологічних проблем на підприємстві і знайомився студент-еколог Гуляйко Денис. Для цього він ретельно протягом практики вивчав технологією виробництва, ознайомився з вимогами до сировини та готової продукції, екологічними статистичними звітами, впровадженням екостандартів та екоупаковки.


Едуард Осипенко та Валерія Булгакова знайомились з технологічними процесами та аналізували екологічні проблеми на ТОВ "Білоцерківський консервний завол", продукцію якого під торговою маркою "Крят" цінують як в Україні, так і поза її межами.35 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page