top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Оцінюємо рівень кваліфікаційних робіт магістрів

Колектив кафедри екології та екоменеджменту щиро вітає магістрів освітньо-професійних програм «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Екологічний контроль та аудит» з успішним захистом кваліфікаційних робіт. Наші випускники-магістри Влас Березовий, Станіслав Усенко, Олександр Білик, Андрій Кізко, Вадим Поліщук, Дар’я Ярошевська, В’ячеслав Касатов та Людмила Дмитренко представили різнопланові кваліфікаційні роботи на актуальну тематику та успішно їх захистили.
 Особливо варто відмітити кваліфікаційні роботи магістрів, що отримали дипломи з відзнакою, а саме Власа Березового «Екологічний аудит природного об’єкта – річки Рось у межах Богуславської ОТГ», Станіслава Усенка «Використання відходів тваринництва для метанової ферментації: законодавчі аспекти та удосконалення технології» та Олександра Білика «Вплив фармацевтичного виробництва на прикладі АТ «Київмедпрепарат» на навколишнє середовище та шляхи екологічної модернізації даного виробництва».

 Дякуємо голові екзаменаційної комісії професору кафедри біотехнології Національного авіаційного університету, д.т.н. Михайлу Барановському та членам комісії: завідувачу кафедри екології та екоменеджменту професору, д.б.н. Ігорю Якименку, доцентам кафедри екології та екоменеджменту Наталії Бублієнко, Олені Семеновій, Оксані Салавор та Ользі Євтушенко за продуктивну роботу, підтримку та мотивацію наших здобувачів.
       В добру путь, дорогі магістри

Бажаємо вам успіхів, наснаги, кар’єрного зростання, реалізації всіх планів та здійснення мрій

       Дякуємо ЗСУ  за можливість здобувати освіту та навчати. Перемоги та миру нам усім!

1 перегляд0 коментарів

Commentaires


bottom of page