top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Оцінюємо рівень підготовки студентів на ІІ етапі олімпіади з дисципліни "Основи охорони праці"

У Луцькому національному технічному університеті, вже третій рік поспіль, відбувається ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці».

Позмагатися у першості приїхали студенти із усіх куточків України. Географія учасників олімпіади вражає – від Львова та Івано-Франківська до Донецька, від Сум до Одеси, Харкова, Полтави, Києва, Дніпра, Дрогобича, Тернополя, Житомира, Рівного, Вінниці. У цьогорічному науковому змаганні участь взяли 128 студентів із 49 закладів вищої освіти України. Наш університет представляли студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Оксана Росик, Катерина Солошенко та Віталій Гриненко.Основними учасниками  Олімпіади були не лише студенти, які доводили свої теоретичні та практичні навички, але й фахівці, які ці знання оцінювали. Отож, до складу журі ІІ етапу входили 22 провідних спеціаліста в галузі безпеки та охорони праці технічних, технологічних, гуманітарних і спеціалізованих вишів України під головуванням доктора технічних наук, професора кафедри гігієни та фізіології людини та охорони праці Харківської державної академії фізичної культури Олега Третьякова. Від нашого  університету у складі журі працювала доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова.Змагання відбувалися у два тури. Під час першого учасники виконували тестові завдання, у другому турі – практичні завдання – розв’язували три задачі та логічний кросворд. Запропоновані тестові питання, задачі та завдання відповідали змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів.

Результатом участі наших студентів стали грамоти: «За оригінальний підхід до вирішення інженерних завдань з охорони праці», яку отримала  Оксана Росик, «За глибокі знання у сфері функціонування СУОП на підприємстві» Катерини Солошенко та «За швидкість розв’язання задач» Віталія Гриненка.

Прекрасна атмосфера три дні панувала не лише в студентському колі учасників, а й серед керівників, членів журі, оргкомітету та гостей заходу. Кожний бажаючий міг побувати на екскурсії до унікального історико-архітектурного пам'ятника кінця XIII-XIV століття – замка князя Любарта, музею сучасного мистецтва, по м. Луцьку та оглянути багато інших цікавих місць.Учасники Олімпіади вдячні організаторам, бо щира атмосфера та гостинна волинська земля древнього Луцька залишили слід у їх серцях!

12 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page