top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Перші кроки науково-дослідницької практики магістрантів

Нещодавно у здобувачів освітнього ступеня «Магістр» розпочалась науково-дослідницька практика, яка передбачає проведення досліджень та збір матеріалів, необхідних для виконання кваліфікаційної роботи.

У магістрантки нашої кафедри Лілії Присяжнюк ця практика відбувається на ПрАТ «Українська технологічна компанія» (м. Київ).Дана компанія спеціалізована на впровадженні енергозберігаючих та безвідходних технологій на підприємствах харчової, переробної та мікробіологічної промисловості.

Кінцевими продуктами виробництв, що реалізує компанія, є біогаз, біоетанол, біометан, ректифікований спирт, електрична та теплова «зелена» енергія, біокорм DDGS, біодобрива, зріджений діоксид вуглецю тощо.Під час проходження практики на ПрАТ «УТК» Лілія займається розробленням принципових та апаратурно – технологічних схем, документацією до них. Виконує плани – розрізи технологічного обладнання, складає пояснювальні записки по виробництву кінцевих продуктів.До речі, Лілія є представником нашої кафедри, яка здобуває дуальну форму вищої освіти згідно договору, укладеного між НУХТ та Українською технологічною компанією.

Зібрані під час практики матеріали стануть суттєвим підґрунтям для виконання майбутньої магістерської роботи у напрямку досліджень розвитку біогазових та біометанових технологій в Україні та ЄС.2 перегляди0 коментарів

Kommentare


bottom of page