top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Платформа Prometeus - сучасне джерело знань для викладачів

Викладачі кафедри екології та екоменеджменту підвищують професійну майстерність, використовуючи платформу онлайн-курсів Prometheus.

Так, доценти Оксана Салавор та Наталія Бублієнко у грудні 2023 р. – березні 2024 р. вивчали курс «Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії».

Курс включав навчання за чотирма модулями:

1.      Технічна оцінка шкоди, завданої довкіллю російською військовою агресією.

2.      Методики економічної оцінки збитків, завданих природним ресурсам.

3.       Правові засади оцінки та відшкодування збитків довкіллю внаслідок російської збройної агресії.

4.      Як правильно говорити публічно про шкоду та збитки довкіллю від війни.Викладачі успішно склали чотири тести за матеріалами кожного модуля та отримали сертифікати. Набуті знання будуть використані при навчанні здобувачів освітніх ступенів «Бакалавр» (ОПП «Екологія та екоменеджмент») та «Магістр» (ОПП «Екологія, екоменеджмент та екоаудит»). А саме при викладанні дисциплін Менеджмент міських і промислових систем, Технологічні розрахунки та звітність у природоохоронній діяльності, Екологія та неоекологія, Охорона довкілля та інших.Доцент Оксана Ничик навчалась і успішно закінчила курси «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг» та «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми». Викладачка склала тест та отримала сертифікат. 

2 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page