top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Постерна сесія 90-ї Ювілейної Міжнародної конференції НУХТ. Секція "Екологія та сталий розвиток"

11-12 квітня 2024 року в університеті відбудеться 90-та Ювілейна Міжнародна наукова конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Робота секції Екологія та сталий розвиток з англійською та українською робочими мовами триватиме 12 квітня 2024 року з 10.00.

Представляємо до ознайомлення та обговорення стендові доповіді постерної сесії здобувачів І та ІІ рівнів вищої освіти кафедри екології та екоменеджменту.

Всіх зацікавлених запрошуємо долучитися до роботи секції та обговорення постерів.

У разі виникнення питань звертайтеся до секретаря секції Євгенія Федоришина   zhenyaomelchenko0312@ukr.net+380959428309


1. Влас Березовий. Врахування впливу водосховищ на сейсмічну активність територій при розробці звітів ОВД2. Світлана Тихенко, Аліна Сірик. Негативний вплив диму на людей при виникненні пожежі у приміщенні.3. Ірина Горбенко, Владислав Тесля. Аналіз стану продовольчої безпеки України в контексті її національної безпеки 4. Дарина Лях. Супервулкани й можливі глобальні наслідки їх виверження5. Pavlo Onofriienko. Prospects for the development of geothermal energy on the example of Ukraine.6. Софія Пашко. Послаблення магнітного поля Землі та його наслідки.7. Ярослав Любим. Дотримання природоохоронного законодавства при видобутку нафти і природного газу на Чернігівщині8. Владислав Соботович. Утилізація відпрацьованої кави як цінного вторинного ресурсу9. Владислав Тесля, Ірина Горбенко. Аналіз перспектив реалізації принципів циркулярної економіки для розвитку України
10. Єлизавета Савельєва, Наталія Бублієнко. Найпотужніші виверження вулканів в історії людства та їх вплив на стан навколишнього середовища11. Наталія Тимощук, Наталія Стеценко. Екологічні інновації як чинник вирішення екологічних проблем12. Ольга Жерибор, Ольга Євтушенко, Аліна Сірик. Сучасні екологічні підходи до утилізації відходів на підприємствах консервної промисловості13. Катерина Карповець, Катерина Зектер, Аліна Сірик, Ольга Євтушенко. Вплив викидів котлоагрегатів підприємств хлібопекарської галузі  на стан атмосферного повітря14. Тетяна Мельник, Тетяна Топіха, Ольга Євтушенко, Аліна Сірик. Аспекти цифровізації системи управління охороною праці підприємств фармацевтичної промисловості України15.  Дар’я Тоненька, Наталія Стеценко. Застосування концепції Zero-waste у харчових технологіях  як ефективний метод охорони навколишнього середовища16. Інна Денисюк. Використання та переробка відходів бурякоцукрового виробництва17. Ольга Костенчук. Екологізація виробництва ефірних олійПрацюємо разом для перемоги України!

63 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page