top of page

Практичні поради з дотримання пожежної безпеки отримали викладачі кафедри


Провідне видання в галузі охорони праці та пожежної безпеки, журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА», ставлячи за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у галузі охорони праці та пожежної безпеки, щодо широкого кола професійних питань, щороку проводить всеукраїнський Форум "Пожежна і техногенна безпека". Цього року до обговорення нагальних питань у галузі безпеки були запрошені викладачі кафедри екологічної безпеки та охорони праці, доцент Наталія Володченкова та асистент Олена Накемпій.





10 спікерів та експертів розкривали свої професійні таємниці та надавали практичні поради з дотримання пожежної безпеки, як на виробництві, так і у побуті.



Учасники Форуму з перших вуст отримали відповіді на такі питання: – «Пожежна» перевірка: на що звертати увагу власнику та фахівцю з пожежної безпеки? Як долучити працівників до підтримки пожежної безпеки? Блискавкозахист: чому важливо захистити свій бізнес від примх погоди? Як проводити визначення ризиків та якими методиками необхідно керуватися.



У перерві між блоками Форуму, директором тренінгового центру Центру Спеціальної Підготовки Олегом Картавим, було проведено інтерактив, де усі бажаючі мали змогу отримати практичний досвід з надання домедичної допомоги, а також базовим прийомам допомоги при опіках та отруєнні чадним газом.

Дякуємо організаторам за інформативно-насичений захід.

8 переглядів0 коментарів
bottom of page