top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

ПрАТ АК «Київводоканал» зацікавлене у студентах і випускниках НУХТ!

4 грудня за сприяння навчально-методичного відділу до університету завітали представники ПрАТ АК «Київводоканал», щоб поспілкуватися зі студентами й запропонувати їм проходження практики, стажування та працевлаштування у компанії.

На зустріч із роботодавцями прийшли студенти різних курсів факультету біотехнології та екологічного контролю, Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого.Зокрема, директор департаменту управління персоналом Дмитро Тьокін вичерпно розповів про умови працевлаштування на підприємстві. Наших студентів цікавило все – рівень заробітної плати, соціальний пакет, можливості кар’єрного зростання, поєднання навчання в університеті з роботою у компанії, втілення своїх ідей щодо оптимізації роботи устаткування та підприємства в цілому.Про україно-японський проект із реконструкції Бортницької станції аерації докладно розповів головний енергетик Олександр Побережний.

Надзвичайно цікавим і насиченим інформацією щодо технологічних і технічних аспектів роботи підприємства був виступ керівника програми із впровадження дуального навчання Павла Возденецького.Також фахівці відповіли на численні запитання присутніх, а тих, хто зміг правильно відповісти на питання стейкхолдерів, що стосувалися тарифів на водопостачання і водовідведення, технологій очищення стічних вод тощо, гості винагородили солодкими презентами. Вони надали присутнім свої контакти й наголосили, що для студентів НУХТ у ПрАТ АК «Київводоканал» завжди будуть вакансії.Нагадаємо, що історія підприємства налічує понад 145 років, тут працює більше 7 тисяч співробітників, є вже цілі династії. Саме «Київводоканал» забезпечує киян питною водою, і саме це підприємство очищає стічні води київських підприємств і мешканців міста. Тож фахівці велику увагу приділили і культурі поводження з водою. Вони наголосили на необхідності бережливого ставлення до цього вкрай цінного ресурсу, а ще розповіли, що в жодному разі не можна викидати до каналізації. Окремо поговорили про фосфати, що містяться у дешевих пральних порошках і миючих засобах, і якими користується переважна більшість населення, і які, на жаль, не очищуються зі стічних вод і разом із ними потрапляють до водойм. Саме тому щороку ми спостерігаємо, як наприкінці літа «цвіте» Дніпро, і з кожним роком все більше і більше. Розповіді виробничників були цікавими, спілкування невимушеним і теплим, а відповіді на найкаверзніші питання – вичерпними і відвертими, тож аудиторія довго не відпускала гостей.Уже цієї зими наші студенти різних спеціальностей мають можливість пройти стажування у «Київводоканалі» або зайняти вакантні місця у лабораторіях, технічних відділах чи безпосередньо на насосних станціях, отримати безцінний практичний досвід, а головне – стати частиною великого, дружного колективу.

11 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page