top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Представлення дисциплін вільного вибору для здобувачів-екологів на 2022-2023 навчальний рік

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» здобувачі вищої освіти мають право на вибір навчальних дисциплін у межах, передбачених освітньою програмою та навчальним планом. Для забезпечення виконання законодавства 30 травня 2022 року кафедрою екологічної безпеки та охорони праці було організовано зустрічі здобувачів 1, 2 та 3 курсів з лекторами дисциплін, що пропонуються на вибір. Завідувач кафедри Ігор Якименко акцентував увагу на важливості вибору здобувачами дисциплін.

Оксана Ничик - гарантка освітньо-професійної програми "Екологія та екоменеджмент" представила перелік всіх вибіркових дисциплін для відповідних курсів та пояснила здобувачам процедуру обрання освітніх компонент, що здійснюється в електронних кабінетах здобувачів.

Викладачі презентували свої навчальні дисципліни, а здобувачі мали змогу задати питання безпосередньо лекторам майбутніх дисциплін.Вибір вільної траєкторії навчання - це право кожного студента! Впливати на свою самоорганізацію, бути не лише пасивним слухачем дисциплін, а й активно долучатися до цікавих та сучасних потреб інформаційного ринку, з урахуванням власних потреб та інтересів. Такий підхід дасть кожному майбутньому фахівцю побудувати власні індивідуальні траєкторії розвитку.


Тож бажаємо здобувачам проаналізувати прослухані анонси, які також представлено на сторінці кафедри сайту університету та прийняти рішення щодо подальшого професійного зростання у галузі екології!

34 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page