top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Профорієнтаційна робота в гімназії біотехнологій № 177

Правильний вибір сфери діяльності або вибір професії досить складний процес не тільки для школярів, а й для їх батьків. Для того щоб виявити здібності дітей і молоді, крім навчальних занять у кожному освітньому закладі існують гуртки та дитячі клуби. Так при гімназії біотехнологій №177 вже 30

років існує Дитяча громадська організація туристичний клуб (ДГОТК) "Мангуп". У суботу, 26 січня 2019 року, в гімназії біотехнологій №177 була проведена "Велика рада Мангупу" на яку збираються члени організації та їх батьки.

Враховуючи напрямок діяльності гімназії, а це біотехнологія, доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова, яка є інструктором скаутської організації ДГОТК "Мангуп", розповіла про умови участі у всеукраїнських олімпіадах, про безкоштовні зимові лекторії та тренінги, що проводяться нашим університетом, про спеціальності, освітні програми та умови вступу і навчання на освітніх рівнях НУХТ.

При проведенні роз’яснювальної роботи найбільшу зацікавленість виявили батьки, які серйозніше підходять до обрання майбутнього напрямку діяльності свої дітей, тому задавали багато питань. Кожному бажаючому було надано роздрукований буклет з інформацією та контактними даними університету та кафедр факультету біотехнології та екологічного контролю.
18 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page