top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Підписаний Меморандум про співпрацю між університетом і Професійною асоціацією екологів України

З кожним роком розуміння того, що співпраця бізнесу та навчальних закладів має змінювати свій формат стає все актуальнішим.

Доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксана Салавор і Оксана Ничик взяли участь у підписанні Меморандуму про співпрацю між університетом і Професійною асоціацією екологів України (ПАЕУ).19 вересня в Києві командою ПАЕУ була проведена відкрита зустріч із провідними науковцями й інноваторами та підписаний багатосторонній Меморандум про співпрацю, а також обмін інформацією та провадження правової, освітньої й наукової діяльності в сфері прикладної екології задля екологізації виробництва в Україні, підвищення ролі і статусу еколога на підприємствах, надання прикладних знань майбутнім екологам.

В Україні склалася ситуація, коли, з одного боку, є величезний кадровий голод у високопрофесійних фахівцях, а з іншого – випускники вишів не можуть отримати бажану роботу у зв’язку з відсутністю необхідного досвіду.Основна задача підписання Меморандуму – об’єднати зусилля і залучити всі зацікавлені сторони до взаємодії. Очевидно, прийшов час перебудувати систему з реактивного мислення в проактивне.

Отже, перед усіма учасниками стоїть завдання розробити спільні програми, щоб підвищити рівень якості природоохоронної освіти, залучаючи бізнес, що потребує висококласних молодих фахівців.

Меморандум про співпрацю заради довкілля вже підписали: Національний університет харчових технологій, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний авіаційний університет, Національний транспортний університет, Державна екологічна академія (післядипломної освіти та управління), ГО «Асоціація експертів із оцінки впливу на навколишнє природне середовище», Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України, Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Інститут біології і медицини ім. Тараса Шевченка, Інститут екології економіки і права, Інститут фізики Національної академії наук України, Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України, Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України, Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України, Науковий центр аерокосмічних досліджень землі Інституту геологічних наук Національної академії наук України, Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л. М. Литвиненка НАН України.
4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page