top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку»

23 квітня 2019 року розпочала роботу Міжнародна Весняна Школа «Європейські виміри сталого розвитку» в рамках проекту програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+Жан Моне Кафедра FoodPro (#587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та Жан Моне Модуль EcoPro (# 574796-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE)

З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи НУХТ Олександр Шевченко, декан факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ Наталія Грегірчак, менеджер Національного Еразмус+ Офіс в Україні Петро Крайнік, побажавши плідної роботи учасникам Міжнародної Весняної Школи.

Професор кафедри екологічної безпеки та охорони праці НУХТ, координатор проектів FoodPro та EcoPro Ігор Якименко окреслив сучасні виміри стратегії сталого розвитку ЄС.

Учасник проекту FoodPro, асистент-професор Міжнародного інституту промислової екологічної економіки Лундського університету (Швеція) Юлія Войтенко-Палган висвітлила інформацію про стале споживання, його принципи та проблематику в країнах ЄС та інших країнах світу.

Керівник відділу тестуванняНауково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Ніна Кільдій проаналізувала стан захисту прав споживачів в Україні .

Учасник проекту EcoPro, директор Національного центру токсичних сполук у навколишньому середовищі Университету Масарика (Брно, Чеська Республіка) Катерина Себкова висвітлила перспективи циклічної економіки в аспекті сталого розвитку у ЄС та світі.

Координатор проекту Жан Моне Модуль «Контроль безпечності харчових продуктів у ЄС», доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи НУБіП Марія Галабурда висвітлила інформацію про вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР о безпечність харчових продуктів у ЄС.

Керівник ПрАТ «Українська технологічна компанія Євгеній Лукашевич ознайомив слухачів з основними технологічними можливостями українського бізнесу в сфері мінімізації впливу підприємств на навколищнє середовище.

24 квітня Міжнародна Весняна Школа продовжує свою роботу – вперше в рамках проекту в університеті започатковано формат міжнародної конференції.

Чекаємо всіх небайдужих до майбутнього нашої планети!
47 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page