top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Свідоме ставлення до культури безпеки праці формують у студентів фахівці кафедри екологічної безпеки

За ініціативи міжнародної організації праці (МОП) щороку 28 квітня у всьому світі відзначають День охорони праці. Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у Всесвітній день охорони праці в Україні теж відзначають це свято.

Цього року МОП святкує 100-літній ювілей. Саме тому День охорони праці у 2019 році організація планує присвятити аналізу своєї сторічної діяльності, спрямованої на поліпшення рівня охорони праці.Розвиток міжнародної практики у сфері охорони праці йде шляхом попереджувальних заходів, оцінювання професійних ризиків і створення ефективної системи управління ними. Державна політика України у сфері охорони праці змінює концепцію з реагування на нещасні випадки, що вже трапилися (постфактум) на більш прогресивний метод – управління ризиками. Основним завданням модернізації системи управління охороною праці є перехід від реагування на страхові випадки, від існуючої «компенсаційної» системи, до системи максимального усунення таких умов, зниження впливу шкідливих чинників на здоров’я працівника та профілактичних заходів.З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, за ініціативи кафедри екологічної безпеки та охорони праці, до студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу була запрошена інженер з охорони праці міжнародної компанії з монтажу устаткування Олена Ветрова.

Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи у сфері охорони праці, Олена Ветрова поділилася знаннями та навичками управління ризиками небезпек за сучасними міжнародними методиками. Враховуючи, що студенти семінару навчаються за спеціальністю «Туризм», були змодельовані ситуації з виникненням небезпек для різного виду відпочинку і кожний мав змогу, спробувати за методикою управління ризиками, визначити небезпеки та оцінити ступінь їх впливу, шляхи зменшення або можливості усунення.

Головною метою даного семінару є привернення уваги кожного студента і працівника до необхідності зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.1 перегляд0 коментарів

Comentarios


bottom of page