top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Систематизуємо свої знання з правил дорожнього руху

Організація Об'єднаних Націй оголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Передові країни Європи поставили перед собою амбіційне завдання – знизити кількість жертв на автошляхах до нуля. Для цього втілюються у життя комплексні п рограми практичних заходів, в основі яких національні стратегії боротьби за безпеку на дорогах, організація міжгалузевих, міжвідомчих державних органів, які координують роботу з безпеки дорожнього руху.

Глобальний план ООН на Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху рекомендує зосередити зусилля на таких п'яти складових:

– управлінні безпекою дорожнього руху;

– безпечності дороги і мобільності;

– безпечності транспортних засобів;

– безпечній поведінці користувачів доріг;

– наданні медичної допомоги постраждалим в ДТП (служба порятунку на дорогах).

У рамках проведення 2-й етапу Тижня безпеки дорожнього руху в університеті було проведено інформативно-інструктивне заняття з питань безпеки на дорозі. Спікером заходу виступила доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова.

Сумна статистика стану безпеки показує, що Україна за рівнем смертності від дорожньо-транспортних пригод посідає п`яте місце в Європі. За офіційною статистикою, торік в аваріях загинуло 4 709, травмовано – 38 917 осіб. Кожен третій загиблий – молода людина віком до 29 років.

Основними причинами ДТП є перевищення швидкості, водіння в нетверезому стані, неуважність в результаті використання мобільних пристроїв і невикористання ременів безпеки, шоломів і дитячих утримуючих пристроїв.

Як забезпечити свою безпеку, як пішохода та як пасажира транспортного засобу; що необхідно робити у випадку аварії у якій постраждали люди; як безпечно перевозити немовлят та дітей; що відбувається з пасажиром під час аварії, який не використовував пасок безпеки та багато іншого цікавого дізналися студенти І курсу.
23 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page