top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

"Солодка" практика


Студентки четвертого курсу Вікторія Костюк і Валерія Каленська базою для виробничої та переддипломної практик обрали ТОВ «Шамраївський цукровий завод» (Київська область).

Дівчата з нетерпінням чекали, коли зможуть поспілкуватись з досвідченими та кваліфікованими фахівцями, які працюють на підприємстві, набути безпосередніх навичок роботи в моїй майбутній професії, отримати нові знання та уміння.

На цьому заводі велику увагу приділяють якості води, яка є необхідною для виробничого процесу, а також оптимізації системи утилізації відходів, які є дуже цінним продуктом, що дуже потішило майбутніїх спеціалістів! Але поглиблюючись в усі інші екологічні питання, виявилось, що не все таке безхмарне і є над чим працювати та працювати.

Під керівництвом головного інженера з охорони праці студентки ознайомилися з правилами поведінки та поводженням з обладнанням на підприємстві, нормативними документами, державними стандартами на сировину та готову продукцію, а також з . глибше дізналися про основне та допоміжне виробництва, природоохоронне обладнання.

Проходження практики дало можливість у повному обсязі оцінити екологічні проблеми ТОВ «Шамраївський цукровий завод», закріпити знання здобуті в університеті та їх поглибити.

Отримана інформація допоможе в повному обсязі при написанні курсового та бакалаврських проектів.

31 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page