top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Триває практична підготовка бакалаврів четвертого курсу

У бакалаврів IV курсу денної форми навчання факультету біотехнології та екологічного контролю спеціальності 101 «Екологія» освітньо-професійної програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» триває виробнича та переддипломна практика.

Студентка Ірина Ковальова ознайомлюється з особливістю українсько-словенського спільного підприємства "Київський обласний хлібопекарський комплекс" (ТМ "Кулиничі"), що знаходиться на Київщині.

Зустріч з адміністрацією була плідною та корисною, вдалося обговорити питання, пов’язані з особливостями роботи комплексу. Для подальшої ефективної роботи над курсовим та дипломним проектом, виконуючи завдання наукового керівника, проводиться аналіз розташування виробничих споруд підприємства на місцевості та специфіки технологічних процесів промислового об‘єкта.

Щиро дякуємо адміністрації підприємства "Київський обласний хлібопекарський комплекс" за співпрацю, розуміння та готовність до пошуку нових форм забезпечення практичної підготовки майбутніх фахівців-екологів!

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page