top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Успішні захисти бакалаврів-екологів

11-12 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів бакалаврату спеціальності 101 «Екологія» освітньо-професійної програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» денної форми навчання.

Комісія на чолі з завідувачем кафедри Оленою Семеновою провела захист он-лайн у режимі відеоконференції Zoom.До складу комісії увійшли професор Ігор Якименко, доцент Наталія Бублієнко, доцент Оксана Салавор. Секретар екзаменаційної комісії – доцент ЛюдмилаБереза-Кіндзерська.


На розгляд комісії були представлені дипломні проекти з використанням сучасних технологій очищення газопилових викидів, стічних вод та утилізації відходів харчових підприємст різного профілю.
Студенти, не зважаючи на незвичний он-лайн формат захисту, успішно представили результати своїх досліджень. Показали досить високий рівень знань і умінь, у тому числі – щодо користування сучасними комп’ютерними технологіями (програмами AutoCAD, Компас 3D тощо). Відповіли на поставлені членами комісії питання.За результатами захисту всі студенти отримали позитивні оцінки. І показали, що заслуговують на присвоєння кваліфікації бакалавр з екології. Також більшість студентів бажає продовжити здобувати екологічні знання на кафедрі – у магістратурі.66 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page