top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Форум з безпеки дорожнього руху

15 листопада 2018 року у Києві відбувся Національний форум з безпеки дорожнього руху, який проходив у рамках другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху.

Мета заходу – акцентувати увагу на необхідності підвищення загального рівня правосвідомості усіх без винятку учасників дорожнього руху: як перевізників та водіїв, так і пасажирів і пішоходів, та сприяти підвищенню рівня практичної взаємодії служб та відомств, що працюють у сфері безпеки руху, об’єднавши їх зусилля задля зменшення рівня аварійності на українських автошляхах.

Відкрили роботу заходу та виступили модераторами Юрій Чорний, національний координатор ВООЗ Міністерства охорони здоров’я України з питань безпеки дорожнього руху, та Віктор Козоріз, віце-презедент Міжнародного благодійного фонду «Допомога постраждалим внаслідок ДТП».

Спікери заходу презентували проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України», ознайомили учасників з Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, програмами «Інтелектуальні світлофори та освітлення» та «Безпека в містах України». Також серед актуальних питань забезпечення безпеки дорожнього руху було розглянуто, стан, проблеми та перспективи реформування законодавства у сфері безпеки дорожнього руху, питання підвищення рівня безпечності доріг загального користування, забезпечення безпечної дороги дітей до школи та інші нагальні питання.

Серед учасників Форуму – представники органів державної влади, громадських організацій, експертів та провідних ЗМІ. Національний університет харчових технологій представили начальник відділу охорони праці та техніки безпеки Тетяна Потапова та доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Ольга Євтушенко. За матеріалами Форуму були проведені лекційні заняття із студентами НУХТ, на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя».

Також в рамках Форуму відбулася презентація Всеукраїнського конкурсу фото- та відео- робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху». На електронну адресу оргкомітету надійшло більше тисячі робіт, авторами яких стали учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів, студенти, члени молодіжних угрупувань. Переглянути та оцінити роботи учасників конкурсу можна на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» http://dopomogadtp.com/ua/ у розділі Конкурс. Незалежне он-лайн голосування триватиме з 19 листопада по 10 грудня 2018 року.

Долучись до голосування та підтримай креативну молодь, саме з неї починається майбутнє!
18 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page