top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Цьогорічне гасло Дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутнє праці»

100 років назад, Міжнародна організація праці (МОП) оголосила про заснування нового свята – Всесвітнього дня охорони праці. 28 квітня в Україні теж відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.У контексті цієї події, поділитися досвідом роботи у міжнародній компанії, що використовує стандарти праці не лише України, а й міжнародні стандарти безпеки завітала випускниця нашого університету, кандидат технічних наук, NEBOSH IGC, голова правління Європейського співтовариства з охорони праці ESOSH – Ольга Богданова.

Семінар проходив у формі ділової гри з питань ризикорієнтовного підходу до безпеки праці, під час якого студенти ІІ курсу факультету АКС та БТЕК мали змогу самостійно оцінити ризики небезпеки, надати їм оцінку та запропонувати, як їх усунути, задати питання та отримати вичерпні відповіді.

6 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page