top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Чекаємо на вступників з Чернігова

26 вересня 2019 р. відбулася батьківська конференція на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 27 за участі представників нашого університету.

Університет представили доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова та методист підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Маргарита Панасевич.Мету конференції сформулювала Наталія Володченкова: «Ми зібралися сьогодні для того, щоб надати випускникам шкіл та їхнім батькам ґрунтовну інформацію про ті спеціальності, за якими готують фахівців у НУХТ, про їхню специфіку та переваги, про позиції на ринку праці. Це допоможе вам зробити правильний вибір майбутньої професії, який задовольняв би і амбіції випускників, і бажання їхніх батьків».Також було зазначено, що основою вибору професії мають стати два критерії: перспективи розвитку галузі та майбутній попит на фахівців.

Маргарита Панасевич довела до відома випускників та їхніх батьків, що на базі Чернігівського центру довузівської підготовки, з яким університет співпрацює з 2006 р., згідно з договором створений профільний клас і запросила учнів на підготовку до зовнішнього незалежного тестування.

Наші представники повною мірою визначили переваги підготовки фахівців в університеті, побажали вступникам та їхнім батькам обрати професію до душі і запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 5 жовтня цього року.

7 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page