top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Як боротися зі стресом в умовах невизначеності?

30 березня відбувся онлайн майстер-клас на тему «Як боротися зі стресом в умовах невизначеності?». Даний захід провела тренер Ольга Назарук (LLC TRIGLAV INTERNATIONAL – стратегічний партнер Корпорації «Артеріум»). Вона вивчає проблему стресу вже 8 років, провела безліч тренінгів та готова ділитися практичними рекомендаціями, що є особливо актуальним у нинішній ситуації.

Учасниками вебінару стали й студенти-екологи. Під час вебінару були розглянуті наступні питання:

Що таке стрес?

Які його прояви і причини?

Як ми можемо справлятися зі стресом?

Яка специфіка стресу в умовах невизначеності?

Ведуча майстер-класу – пані Ольга – дуже приємна людина, життєрадісна, випромінює і заряджає оптимізмом!

Своїми враженнями від вебінару поділились студенти третього курсу.

Інна Сташук: "Ольга Назарук - дуже чудовий та розумний тренер, який провів доволі цікавий та пізнавальний вербінар. Вона зрозуміло та чітко донесла тему «Як боротись зі стресом в умовах невизначеності», а також відповіла на усі запитання, написані студентами.

Я дякую Ользі за проведену пряму трансляцію та з радістю прослухаю ще один її вербінар"

Юля Козаченко: Переглянувши мастер-клас Ольги Назарук , про те , як справлятися зі стресом , я краще дізналася: що таке стрес, як з ним боротися і як не піддаватися чужій думці і не засмучуватися. Також дізналась різновиди стресу, і що не мало важно , реакції організму на стрес".Руслана Захарова: "Прослухавши вебінар Ольги Назарук " Як боротись зі стресом в умовах невизначеності " я дізалась багато цікавої та корисної інформації. Також пройшла тест Лазаруса запропонований Ольгою. Дякую за пізнавальний вебінар та відповіді на всі поставлені запитання".
31 перегляд0 коментарів

留言


bottom of page