top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

"Як вступити до НУХТ"- майстер-клас для ліцеїстів

Вже почався останній семестр шкільного життя випускників та їх батьків, яких все більше хвилює проблема вступу до закладу вищої освіти. Щоб допомогти з вибором спеціальності та скоординувати старшокласників для 10-11 класів технічного ліцею м. Києва доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Наталія Володченкова, В'ячеслав Харченко та лаборант Тетяна Фурман, спільно з провідним спеціалістом підготовчого відділення Маргаритою Панасевич провели виїзний майстер-клас та тренінг.

Для майстер-класу «Екологічна безпека води» були використані зразки води з 3 районів міста Києва, Борисполя та із питного фонтанчика ліцею. Звичайно, що найбільше ліцеїстів цікавили результати зразку, який вони самостійно набрали у своєму навчальному закладі, тому дуже ретельно спостерігали за ходом дослідження і задавали багато питань. Результати дослідження показали, що всі зразки, по жорстокості води, знаходяться у межах норм, що діють на території України. Після закінчення майстер-класу кожний його учасник отримав вичерпну інформацію на всі запитання стосовно проведеного досліду.

Крім майстер-класу був проведений тренінг «Як вступити до НУХТ». Під час тренінгу ліцеїсти були ознайомлені про умови участі у всеукраїнських олімпіадах, про безкоштовні зимові лекторії та тренінги, що проводяться нашим університетом, про спеціальності та освітні програми та умови вступу і навчання на освітніх рівнях. Крім того, наші викладачі докладно відповіли на всі питання абітурієнтів і розповіли їм про студентське наукове, спортивне та культурне життя.

Відомо, що профорієнтаційна діяльність є однією з найважливіших складових виховної роботи, тому потребує особливої уваги. Від її успішності залежить майбутнє благополуччя, самореалізація наших дітей. З цією метою в перший день лютого доцент кафедри екологічної безпеки та охорони праці Романенко Наталія завітала до спеціалізованої школи №260 Голосіївського району міста Києва. Викладач поділилася з майбутніми випускникам інформацією про наш університет, розповіла про умови вступу до навчального закладу, особливості та переваги навчання, перспективи працевлаштування, можливості наукового зростання. Учні поглибили свої знання щодо професії еколога.

Також було започатковано профорієнтаційну співпрацю з ліцеєм №227 ім. Громова М.М. міста Києва, який, починаючи з 8 класу, забезпечує навчання та допрофесійну підготовку за екологічним профілем.

Учнів та ліцеїстів було гостинно запрошено до всеукраїнських олімпіад, лекторіїв та тренінгів, які відбудуться в НУХТ.

Бажаємо всім випускникам відвіданих ліцеїв у новому навчальному році стати студентами нашого університету!22 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page