top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології: учасники вирішують завдання у дистанційному режимі

17 квітня 2021 року з використанням платформи відеоконференцій Zoom був проведений ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології. Його учасниками стали переможці І туру – старшокласники з різних міст України – з Києва, Броварів, Андрушівки, Рівного.

Члени предметно-методичної комісії (доцент кафедри біотехнології і мікробіології Оксана Скроцька та доценти кафедри екологічної безпеки та охорони праці Андрій Котинський і Аліна Сірик) привітали учасників ІІ туру та побажали їм перемоги. Після чого роз’яснили основні положення щодо умов участі в олімпіаді та вимоги до виконання завдань і оформлення виконаних робіт.


Продовж 1,5 години учасникам необхідно було виконати чотири типи завдань, що були поділені за складністю. Завдання групи А були досить простими, оскільки учасникам потрібно було дати відповідь на тестові завдання, обравши одну вірну відповідь з чотирьох. Група Б містила складніші завдання і школярам уже необхідно було обирати одну відповідь з наведеного множинного вибору. Найскладнішими були завдання групи В та Г, де для правильної відповіді окрім фактичних знань, учасники мали уміти комбінувати знання, аналізувати наведену інформацію та робити правильні висновки.


За результатами другого туру Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології будуть визначені переможці, яким при вступі на відповідні спеціальності в нашому університеті будуть нараховані додаткові бали до сертифікату ЗНО. Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені 19 квітня 2021 р. на сайті НУХТ.


Предметні олімпіади – це престижні інтелектуальні змагання на освітньому просторі. Тож побажаємо обдарованій молоді натхнення, віри у свої сили та успіхів у подальшому навчанні! До зустрічі у лавах студентів Національного університету харчових технологій!


13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page