top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Вивчаємо технологічний процес безпосередньо на виробництві

10 квітня студенти-екологи 3 курсу разом з доцентом кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксаною Салавор відвідали дочірнє підприємство ВАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат № 6".«Київхліб» - найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення. Щодня підприємства «Київхліб» виготовляють більш ніж 500 тонн продукції, піклуючись, щоб ароматний свіжий хліб був на столі кожної української родини. Зокрема, хлібокомбінат №6 випускає печиво вівсяне, соломку солодку та різні види пряників: з медом, з молочним смаком, з фруктовою начинкою.

Головний технолог підприємства провела нам чудову екскурсію цехами підприємства, детально розповіла про всі стадії технологічного процесу виробництва пряників та печива, ознайомила з особливостями роботи різних видів технологічного обладнання. Студенти-екологи проявили неабиякий інтерес, особливо цікавились, як забезпечується на підприємстві контроль якості продукції та вирішуються екологічні проблеми. Директор підприємства особисто розповів про перспективи розвитку хлібобулочного виробництва, його стратегічну роль та відмітив, що фахівці-екологи у найближчому майбутньому будуть найбільш затребуваними спеціалістами для будь-якої галузі виробництва.

Студенти із задоволенням дегустували весь асортимент продукції і підтверджують її відмінний смак. Дякуємо за пізнавальну та смачну екскурсію!33 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page