top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

 

Кафедра екології та екоменеджменту Національного університету харчових технологій веде активну міжнародну співпрацю з закладами освіти та науковими установами багатьох країн світу. Перш за все, ми підтримуємо активні наукові і освітні зв’язки з університетами Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки, зокрема, Університетом Масарика (Чеська Республіка), Лундським Університетом (Швеція), Університетом Левена (Бельгія), Університетом Індіани (США) та іншими визнаними міжнародними центрами освіти і науки.

Упродовж останніх років кафедра активно долучається до реалізації міжнародних проектів програми академічних обмінів Європейського Союзу Еразмус+. Це дозволяє кафедрі формувати навчальні плани і змістову частину дисциплін на рівні кращих практик Європейського Союзу.

Зокрема викладачі та здобувачі кафедри у співпраці з колегами із провідних університетів Європейського Союзу реалізують проекти:

  • Жан Моне Модуль EcoPro «Інструменти, політика та кращі практики захисту довкілля  у ЄС» (2016 – 2019 рр.). Посилання на сайт проекту: http://ecopro.nuft.edu.ua/

  • Жан Моне Кафедра FoodPro «Стале виробництво та споживання харчових продуктів у ЄС» (2017 – 2020 рр.). Посилання на сайт проекту: http://foodpro.nuft.edu.ua/

  • Жан Моне Центр Досконалості JM ECO «Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки»  (2020 – 2023 рр.). Посилання на сайт проекту: https://www.jmeco.nuft.edu.ua/

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, викладачі кафедри беруть активну участь у реалізації проекту програми Еразмус+ Жан Моне Підтримка Асоціацій «Підтримка Європейських Студій зі Сталого Розвитку в Українських Університетах» (2019-2022 рр.) за участі науковців з багатьох визнаних університетів України (КНУ, КНЕУ, НУБіП, СумДУ, Острозька академія), координатор проекту – проф. І. Якименко. Посилання на сайт проекту: https://www.eurostudies.com.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші здобувачі беруть участь у конкурсах академічної мобільності програми Еразмус+. В рамках цих конкурсів здобувачі можуть упродовж одного семестру навчатися за обраною спеціальністю в одному з провідних університетів країн Європейського Союзу за повного фінансування програми.

Для активного долучення до програм міжнародних обмінів та вдосконалення знань англійської мови на кафедрі працює English Speaking Club, який мають можливість відвідувати як викладачі, так і здобувачі кафедри.

Упродовж останніх років на базі кафедри відбувається щорічна Міжнародна конференція «Європейські Виміри Сталого Розвитку» та Міжнародні Літні Школи Жана Моне за тематиками міжнародних проектів кафедри (матеріали цих заходів представлені на сайтах проектів та у фотогалереї сайту кафедри).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC07374.JPG
team1.jpg
DSC08621.JPG
DSC08180.JPG
bottom of page