top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Магістри на XXІ Міжнародній спеціалізованій виставці екотоварів для всієї родини ECO-Expo

Здобувачі-магістри освітньої програми «Екологія, екоменеджмент та екоаудит» навіть вихідні провели пізнавально та екологічно - відвідали виставку органічних, екологічно чистих товарів, інновацій та послуг для здорового способу життя ECO-Expo.Для здобувачів освіти відвідування профільних виставок відкриває нові можливості, адже дає змогу поспілкуватись безпосередньо з виробниками екологічних товарів та продуктів, які розуміють важливість збереження навколишнього природного середовища. Крім того, ECO-Expo створює неймовірну атмосферу співпраці та обміну ідеями, для студентів відкриває нові можливості при пошуку місць проходження практики чи майбутнього працевлаштування.


Магістри-екологи поділилися своїми враженнями від відвідування виставки.

Євгенія Омельченко: «Відвідавши XXІ Міжнародну спеціалізовану виставку екотоварів для всієї родини ECO-Expo, я відчула, що крокую в ногу з майбутнім, де здорове співіснування з природою стає не просто модою, а необхідністю. Ця виставка стала справжнім центром зустрічі для тих, хто цікавиться натуральним, органічним та екологічно чистим способом життя.Мені дуже сподобалась ідея екологічно чистого посуду з кукурудзяного крохмалю. Такий одноразовий посуд на 100 % екологічний, не містить шкідливих та токсичних для організму речовин і повністю розкладається в ґрунті, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.
Також цікавим є екологічний проект пляшка-склянка, спрямований на переробку пляшок у склянки, свічники, предмети інтер’єру. Їх мета – дати нове життя пляшкам, які часто стають сміттям після одноразового використання, перетворюючи їх на унікальний посуд!

Можливість спілкуватися з фахівцями та отримувати цінні поради і рекомендації робить цю виставку надзвичайно цінною для кожного, хто прагне зробити своє життя більш екологічним.» Влад Тесля: «На виставці мене зацікавив стенд української компанії ТОВ «НПП «БІОЛЕР», яка виготовляє соняшниковий лецитин, що є побічним продуктом виробництва соняшникової олії.

Лецитин являє собою набір фосфоліпідів рослинного походження. Він приймає активну участь в обмінних процесах та відповідає за енергетичний баланс в організмі.

Компанія має великий досвід виділення соняшникових фосфоліпідів, а даний продукт випускає з 2015 року. Вміст фосфоліпідів в продукті становить 97-98%. На сьогодні лецитин не користується великою популярність в Україні, а основними споживачами є країни Євросоюзу, США, Ізраїль та Південна Корея.»Ірина Горбенко: «На виставці ECO-EXPО мою увагу привернула продукція торгової марки Green Max від української мультибрендової компанії CHOICE. Миючі та пральні засоби даного виробника є екологічними та складаються з інгридієнтів рослинного походження та рослинних ПАР, отриманих з цукру та олії. Майже усі продукти харчування і напої на виставці можна було продегустувати. Мене вразили приємним смаком сосновий квас, який є найпотужнішим антиоксидантом нового покоління та комбуча з додаванням фруктів, трав, квітів,прянощів, що є природним пробітиком та антиоксидантом.»

Дякуємо організаторам ECO-EXPO за корисний та цікавий захід

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page