top of page
SWD-2011-06-20-164729-201-1920x1280.jpg

Участь у роботі Міжнародного екологічного форуму

14 вересня у Київській міській державній адміністрації відбувся Міжнародний екологічний форум до Міжнародного дня озонового шару, що проводиться кожного року. Цей захід відвідали і представники кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету харчових технологій доценти Ольга Тогачинська, Оксана Салавор і магістри Аліна Расулова та Олександр Антофій.

Тема Форуму: "Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища".

Міжнародний екологічний форум спрямований на об'єднання представників органів влади, міжнародних організацій, науковців, винахідників, громадськості у питанні охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів; сприяння залученню інвестицій та інновацій; налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля.

У рамках форуму виступали українські вчені, ректори академій, а також були представлені українські інноваційні проекти в сфері екології та міжнародні організації зі своїми проектами, зокрема, Німецько-Українська торгово-промислова палата, Американська торгова палата в Україні та Канадсько-Українська торгова палата.

За підсумками форуму його учасниками підготовлено та затверджено резолюцію до Кабінету міністрів щодо розробки заходів захисту навколишнього середовища на державному рівні.


13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page