Міжнародна Онлайн Школа Жана Моне. День третій
- Оксана Ничик
- 20 бер.
- Читати 2 хв
21 березня 2025 р. відбувся завершальний етап роботи щорічної Міжнародної Онлайн Школи Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України».
Заходи Школи проходили в рамках проєктів Програми ЄС Еразмус+ «Стратегія відновлюваної енергетики ЄС як дороговказ для України» та «Ефективний менеджмент відходів у ЄС – кращий вибір для України», що реалізуються на кафедрі екології та екоменеджменту НУХТ.
У роботі Школи взяли участь школярі випускних класів, представники студентської молоді із коледжів та університетів, вчителі, викладачі вищих навчальних закладів та усі зацікавлені в Європейському майбутньому України та її сталому розвитку.
Сьогодні доповідачами були члени команд міжнародних проєктів Жана Моне JM RE та JM REW.
Із доповіддю щодо особливостей ефективного менеджменту відходів у ЄС виступила координаторка проєктів Жана Моне JM RE та JM REW, доцентка кафедри екології та екоменеджменту Оксана Салавор. Значну зацікавленість учасників викликали конкретні приклади щодо використання відходів у країнах ЄС.
Член команд проєктів Жана Моне JM RE та JM REW Юлія Войтенко-Палган, професорка Міжнародного інституту промислової екологічної економіки, Лундський університет, Швеція закцентувала увагу у своїй доповіді на природоорієнтованих рішеннях для сталих міст. Пані Юлія відповіла на чисельні питання учасників Школи і колег по команді.
Оксана Ничик, член команд проєктів Жана Моне JM RE та JM REW, доцентка кафедри екології та екоменеджменту ознайомила учасників Школи із сучасним станом, перспективами розвитку та екологічними викликами вітрової енергетики для України і ЄС.
З особливостям розвитку водневої енергетики в ЄС та перспективами для України ознайомила присутніх Наталія Бублієнко, доцентка кафедри екології та екоменеджменту, член команди проєктів Жана Моне JM RE та JM REW.
Щиро дякуємо всім доповідачам Міжнародної школи Жана Моне за глибокі і пізнавальні доповіді, а учасникам - за активність в обговореннях та щиру зацікавленість екологічною тематикою. Сподіваємось на подальші зустрічі у наступних заходах кафедри екології та екоменеджменту НУХТ в рамках проєктів Програми ЄС Еразмус+.
Commentaires